Konkursa darbs ceļos uz Rīgu

Saldus pamatskolas 9.klases meiteņu Danielas Andersones un Samantas Gārnes darbs ”Dziesmu svētku baudītāji” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” VISC Kurzemes reģiona (II kārtas) konkursā izvirzīts uz valsts kārtu Rīgā.

Kurzemes reģiona kārtā 2.pakāpes diplomu saņēma Elīna Čekanauska ar darbu “Pampāļu koris”.

Apsveicam meitenes un sakām paldies arī vizuālās mākslas skolotājai Dacei Eglītei Zīrupai.

Bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss un tērpu skate „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”. Tajā dalībnieki akcentē savai dzīvesvietai (pagastam, novadam, pilsētai, Latvijas vēsturiskajai zemei – Vidzemei, Kurzemei, Latgalei, Zemgalei, Sēlijai) raksturīgo:

• vidē,
  • dabā,
  • kultūrā (māksla, arhitektūra, mūzika utt.),
  • vēsturē (visa veida kultūrvēsturiskais mantojums, folklora, etnogrāfija utt.),
  • valodā (dialekti, valodas īpatnības mūsdienās, rakstu zīmes utt.),
  • sabiedrībā un tās norisēs pagātnē un mūsdienās,
  • nākotnes vīzija par Latviju (novadu, pilsētu, pagastu, skolu utt.).