Lāčplēša dienā

Saldus pamatskolas kolektīvs izsaka pateicību Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Saldus daļai un saka paldies par smago, pašaizliedzīgo darbu, kuru viņi veic ik dienu, bet, jo īpaši, par Saldus pamatskolas jaunās piebūves dzēšanas darbiem vasarā.

Vakar, 11.novembrī, skolas audzēkņi no pirmsskolas grupas, 1.a un 2.c klases teica – “Paldies jums! Lai mazāk izsaukumu”! – un pasniedza ugunsdzēsējiem pašu sarūpētas un gatavotas dāvaniņas.

Pagājušā gadā paldies teicām Saldus medicīnas centra darbiniekiem. Vēlamies, lai pateicība Saldus pilsētas iedzīvotājiem par pašaizliedzīgu darbu sabiedrības labā kļūst par vienu no skolas tradīcijām.

11.Novembrī, turpinājām tradīciju – 6. klašu skolēni no skolas līdz O.Kalpaka laukumam lika Gaismas ceļu.

Vakarā kopā ar vecākiem devāmies lāpu gājienā.

Paldies visiem par atnestajām svecītēm Gaismas ceļam.

Patriotisms sākas ar katru pašu, ar konkrētu rīcību un attieksmi.