Lieldienu stafetes

Saulainajā 12.aprīļa dienā Saldus pamatskolas paši jaunākie audzēkņi – pirmsskolas grupa “Prātnieki” un 1.-3.klašu skolēni – skolas stadionā pulcējās uz Lieldienu stafetēm un pikniku.

Paldies sporta skolotājiem par saplānotajām aktivitātēm, medmāsiņai par pirmās palīdzības sniegšanu nobrāztiem ceļiem, skolas dīdžejiem par mūziku, tehniskajiem darbiniekiem par piknika vietas iekārtošanu un grila kurināšanu. Protams, paldies arī visām klasēm un klašu audzinātājām par aktīvu līdzdalību.

Viena no pirmajām klasēm uzrakstīja pateicību – esam dikti priecīgi par iespēju tik skaistā un saulainā dienā laukā padauzīties – skriet, lekt, mest. Vislabāk patika lekt pāri garai lecamauklai un vērt uz ķermeņa riņķus, lai izlīstu tiem cauri.