Pārvietojamā zinātkāres laboratorija

Pārvietojamā zinātkāres laboratorija

Saldus pamatskola ieguvusi finansējumu Schwenk Latvija projektu konkursā. Skolēniem un projekta sadarbības partneriem būs iespēja darboties ar pārvietojamo zinātkāres laboratoriju jau pavisam drīz – 2020.gadā.

No 2020.gada 1.marta Saldus pamatskolā tiks uzsāktas  Schwenk Latvija atbalstīta projekta “Pārvietojamās zinātkāres laboratorija”  aktivitātes. Tajās aicināti iesaistīties 1.-5.klašu skolēni. Projektā ir saņemti pirmie materiāli, eksperimentu komplekti nodarbību gatavošanai un skolotājas jau rosās, lai veidotu aizraujošas nodarbības gan Saldus pamatskolā, gan Saldus pirmsskolas izglītības iestādēs.

 

Ieskats pirmās tēmas “Gaisma” aktivitātēs.

Tēmas ietvaros paveikts daudz izzinoša un radoša: # izpētīta gaismas izplatīšanās, atstarošanās; # veidots ēnu teātris; # izveidoti Saules pulksteņi;  # modelēta varavīksne un veikti aizraujoši laboratorijas darbi skolotājas Sigitas Riekstas vadībā.

Projekts turpinās un tiek organizētas atkal jaunas un izzinošas aktivitātes.

Ieskats tēmas “Ūdens” aktivitātēs.

21.oktobrī ciemojāmies Saldus pirmskolas izglītības iestādē Īkstīte Mārīšu grupā. Skolotāja Līga Pērkona iepazīstināja bērnus ar Ūdens eksperimentu komplektu un aicināja noskaidrot, kuri priekšmeti peld, kuri grimst un kāpēc tā notiek? Paldies PII Īkstīte Mārīšu audzinātājām un fantastiskajiem bērniem par iesaistīšanos aktivitātēs.