Izaicinājums

Darbs pie pārmaiņu plāna izstrādes. 16. martā skolēniem brīvlaika pirmā diena, bet skolas komanda jau plkst. astoņos no rīta direktores kabinetā sapulcējusies uz pārmaiņu plāna apspriešanu. Pats plāns tapa pēc otrā moduļa apmeklējuma, kad uzzinājām, kā to veidot. Optimisms mums nav zudis, tik radusies pārliecība, ka varam izdarīt iesākto, jo esam laba komanda!

Lai mācību procesu padarītu aizraujošāku, dinamiskāku un mūsdienīgu, esam iecerējuši parādīt skolēniem, kā tehnoloģijas izmantot lietderīgāk, nevis tikai skatīties video, spēlēt spēles un čatot. Mūsdienu skolēnam nepietiek ar izlasītu informāciju mācību grāmatā vai to, ko viņš ir dzirdējis vai redzējis. Būtiska ir skolēna paša aktīva darbība: pētīt un novērot dažādas parādības un procesus, veikt praktiskus uzdevumus. Un, protams, uzzināt kaut ko jaunu.

Ar šī projekta starpniecību veicināsim skolēnu aktivitāti, radošas darbības pieredzi un interesi attīstīt savas spējas un prasmes.