Sakām paldies

Saldus pamatskolā par tradīciju valsts svētku mēnesī kļuvusi iniciatīva – teikt PALDIES kādam skolas vai kopienas labdarim.

Šogad paldies teicām uzņēmumam SIA SCHWENK LATVIA par iespēju radīšanu un atbalstu! Izmantojot SIA SCHWENK LATVIA projektu konkursu iespējas, Saldus pamatskola ir ieguvusi dabaszinātņu pētniecības komplektus, daudzveidīgus Lego komplektus un iespēju īstenot Prātnieku laboratorijas nodarbības.

Kā pateicību Saldus pamatskolas sākumskolas klašu un pirmsskolas grupas bērni izgatavoja 359 atslēgu piekariņus ar latviešu spēka zīmēm un apsveikumu grāmatiņu – tajā attēloti Lego elementi.

Skolas projektu koordinatore Linda Kuskova kopā ar skolotāju Agitu Ivanovsku, Rasu Štromani un skolēniem Albertu Osi un Loretu Štrausu devās uz uzņēmumu,  apsprieda projektu realizācijas procesu un dalījās ar pieredzes stāstiem.

Saldus pamatskola ir vieta, kurā augt!