Saldus pamatskolas jaunsargi piedalās Karoga dienas pasākumā Skrundā

Saldus pamatskolas 7.-9. klašu jaunsargi 29. janvārī devās uz tradicionālo pasākumu “Karoga diena” Skrundā, lai pieminētu 1919. gada vēsturiskās kaujas dalībniekus.
Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons bija sagatavojis trasīti “Jaunie Skrundas sargi”:

•  trasītē kopumā bija 7 pieturpunkti, kuri prasīja komandas darbu. Ieguvām jaunas iemaņas un pielietojām arī tās, kuras jau bijām apguvuši;
  •  vislabāk mums patika pieturpunkts, kurā ar Airsoft ieročiem šāvām pa mērķiem;
  •  pēc trasītes varējām iedzert siltu tēju, kārtīgi paēst un sasildīties pie ugunskura;
  •  kad visas komandas bija pabeigušas trasīti, devāmies svinīgajā gājienā līdz O. Kalpaka piemiņas akmenim, kur Zemessargi deva zvērestu. Tur notika komandu apbalvošana.

Kopumā pasākumā varēja just pozitīvas emocijas, ieguvām jaunus draugus, pavadījām aktīvi dienu un arī turpmāk vēlētos piedalīties vēl šādos pasākumos!

Teksts: Megija Zeiberga
Foto: Jaunsardzes instruktore – Solveiga Mālniece