27 Jūn Saldus pamatskolu absolvē 37 jaunieši
Posted at 11:37h
in Aktualitātes
Absolventi saņem skolas beigšanas dokumentus
Ar prieku, lepnumu, gandarījumu un labi padarīta darba sajūtu paziņojam, ka visi 37 mūsu devītklasnieki ir kļuvuši par Saldus pamatskolas absolventiem.
Pietura. Sākums. Turpinājums.
19. jūnijā Saldus pamatskolā pulcējās 9. klašu skolēni, viņu ģimenes, skolotāji un draugi, lai kopā piedzīvotu svinīgu mācību gada noslēguma pasākumu “Pietura. Sākums. Turpinājums.”
Tā bija diena, kurā apstāties, atskatīties uz deviņos skolas gados piedzīvoto, pateikt paldies cilvēkiem, kuri bijuši līdzās, un ar cerību raudzīties nākotnē.
Lepojamies ar katru absolventu un vēlam drosmi pieņemt jaunus izaicinājumus, ticēt sev un ar pārliecību doties pretī saviem sapņiem.
Lai katra nākamā pietura kļūst par jaunu sākumu, un katrs turpinājums ved pretī piepildītiem mērķiem.