Sasniegumi Saldus novada skolu basketbola sacensībās

Saldus novada sacensībās basketbolā 3.-5.klašu grupā Saldus pamatskolas zēnu komanda ieguva 2.vietu, bet meiteņu komanda – 3.vietu.

Meiteņu komandā spēlēja – Vika Polenčuka, Kate Brikmane, Anete Krūmiņa, Laura Šteinberga, Adriana Kļimoviča, Justīne Dubulta, Annija Reimartus, Linda Altena.
 Zēnu komandā spēlēja – Viesturs Vasiļevskis, Aleksandrs Raljans, Kristians Ozols- Šnē, Ralfs Kinstlers, Matīss Pūce, Emīls Būda, Gustavs Svilāns.

Saldus novada sacensībās basketbolā 6.-7.klašu grupā Saldus pamatskolas zēnu komanda ieguva 1.vietu, bet meiteņu komanda izcīnīja 3.vietu.
 Zēnu komandā spēlēja – Ralfs Ozols, Rainers Čunka, Sebastians Miezītis, Gustavs Jānis Neilands, Kristers Rozītis, Kārlis Gorbunovs, Rio Putāns, Renārs Zadovskis, Edgars Reiss, Artūrs Beiers.
Meiteņu komandā spēlēja – Beāte Hertele, Katrīna Krūmiņa, Kristiāna Albīne, Karīna Albīne, Aleksa Slīpiņa, Evelīna Tunēna, Megija Melbikse.

Paldies skolotājai Lāsmai Rumpei.