Skolā ierodas pats Cūkmens

Dabisku iespēju mācīties no dabas sniedz Mammadaba meistarklase, to izmantoja arī  4.a klase un skolā pie bērniem ieradās pats Cūkmens, lai 4.a klasei pasniegtu Skābekļa paku, kuras saturā ir:

• Latvijā izplatītākā skujkoka priedes sēkliņas audzēšanai kūdras tabletēs,

• 1 lineāls izdīgušo stādiņu mērīšanai,

• 3 mācību kartītes – klimata pārmaiņu stāsts,

• sēšanas pamācība un priedes vizītkarte;

• 1 iesēšanas datuma atzīme;

• 1 oglekļa paka ar 30 koka gabaliņiem – 3 klimata izaicinājumu spēles.

Ar mērķi rosināt bērnu zinātkāri par klimata pārmaiņām un koku audzēšanas nozīmi AS “Latvijas valsts meži” piedāvā skolām jaunu metodisko līdzekli – Skābekļa paku. Tā veidota sadarbībā ar Eiropas Meža pedagoģijas organizāciju (Forestpedagogics – Environmental education) un AS “Latvijas finieris”, sniedzot iespēju bērniem vairot skābekli – iesēt un izaudzēt savus kokus, kā arī ķert oglekli – spēlēt klimata izaicinājumu spēles ar koksnes gabaliņiem.

Vairāk informācijas: skatīt šeit.

Cūkmens, ierodoties skolā, bērniem iedeva skābekļa kastīti, runāja par dabu un izstāstīja par CO2.

Ko skolēni teica par Cūkmena ierašanos?

Cūkmenam ir rozā maska. Viņš ir atbildīgs par tīrību un mums iedeva skābekļa paku.

Cūkmens kā vienmēr runāja par dabu.