Skolēni piedalās jaunrades konkursā

Skolēni piedalās jaunrades konkursā

4.a klases skolēni piedalījās literārās jaunrades konkursā “Kapelleru nama dārza augu fantāzijas”. Katrs skolēns rakstīja literāru pasaku par izvēlēto ārstniecības augu. 13 skolēni 9. maijā tika uzaicināti uz noslēguma pasākumu Kapellera namā. Sākumā varējām pildīt uzdevumus un papildināt savas zināšanas par ārstniecības augiem. Uzzinājām, kuras tējas noder veselības uzlabošanai, kā arī attēlos mācījāmies atpazīt ārstniecības augus. Apskatījām arī Saldus novada skolēnu uzzīmētos ārstniecības augus.

Lepojamies, ka no mūsu klases zīmēšanas konkursā bija piedalījusies Vika Polenčuka.

No 6 godalgotajām literārajām pasakām trīs pasakas bija rakstījuši 4.a klases skolēni  – Anna Īrisa Aleksejeva, Elizabete Vitte, Eva Jasute.

Patīkami, ka par piedalīšanos konkursā katrs skolēns saņēma balvas. Secinājām, ka mācīties var ar prieku.

Informāciju sagatavoja skolotāja Aiva Greitāne.