Valsts svētku mēnesī

Latvija ir viena un mūsu valsts brīvība ir mūsu senču dāvana nākamajām paaudzēm. Tāpēc par piemiņu mūsu senčiem, brīvības cīnītājiem, mūsu skolas sesto klašu skolēni kopā ar klases audzinātājām Lāčplēša dienā, 11.novembrī izgaismoja savas skolas apkārtni!  Paldies visiem par atnestajām svecītēm.

Novembris Latvijā un Saldus pamatskolā ir patriotiskais mēnesis, jo tiek atzīmētas divas nozīmīgas dienas mūsu valsts vēsturē. Gatavojoties valsts proklamēšanas svētkiem, skolēniem  piedalījās daudzveidīgās aktivitātēs – erudīcijas spēlē par Latviju, radošo darbu konkursos “Latvietis. Nacionālās īpatnības”, “Prezidenta runa valsts 102. gadadienā”, dažādās darbnīcās – izdziedi, izdejo, izgaršo, atpazīsti Latviju. Paldies Grāmatnīcas “Jānis Roze”  kolektīvam par jaukajām balviņām.