Velosipēdu izaicinājums izpildīts!

Maija nogalē 4. b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Dace Neizaka un sporta skolotāju Miku Eihi devās kopīgā izbraucienā ar velosipēdiem apkārt Cieceres ezeram, tādējādi simboliski pārejot jaunā līmenī – no sākumskolas uz pamatskolu.

Laiks lutināja un diena izdevās patiesi skaista! Pilni enerģijas startējām no Saldus pamatskolas, tomēr noguruši un gandarīti finišējām Saldus pilskalnā. Neskatoties uz sāpošiem dibeniem, nobrāztiem ceļgaliem, nogurušām kājām un pa kādai klusai dusmu asarai, mēs godam pieveicām 31 km. Malači!

Skolotāja Dace Neizaka saka saviem audzēkņiem Paldies par drosmi, cīņassparu un neatlaidību! Un novēl arī turpmāk būt vienotiem, atbalstošiem un draudzīgiem!
Lai saulaina, priecīgiem piedzīvojumiem bagāta vasara un veiksmīgs nākamais mācību cēliens!

Saldus pamatskola ir vieta, kurā augt!