Kvalitātes balva Spārni 2019

Kvalitātes balva Spārni 2019

Saldus pamatskolas kolektīvs no Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) saņēma Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ programmas kvalitātes balvu “Spārni 2019”. Lepojamies ar saņemto balvu nominācijā 2016. un 2017. gada Erasmus+ personu mobilitātes projekts skolu izglītības sektorā – par projektu “Saldus pamatskolas pedagoģiskā personāla akadēmisko zināšanu un pedagoģisko prasmju pilnveidošana sekmīgai un kvalitatīvai skolas attīstības plāna realizēšanai”. Uz balvas pasniegšanas ceremoniju devās skolas direktore Dace Balandīna, projektu vadītāja Laima Krasta, direktores vietniece Evita Dureika.

Informācija par pedagogu projektu lasāma skolas mājas lapā: http://www.salduspamatskola.lv/testa-zina/

Rakstu par apbalvošanas ceremoniju lasīt viia mājas lapā.