No projekta atgriežas ar Eiropas pieredzi

No projekta atgriežas ar Eiropas pieredzi

Projekts „Saldus pamatskolas pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveidošana skolā licencēto programmu augstvērtīgai realizēšanai un projekta Skola2030 ieviešanai” – atbalsts skolas pedagoģiskam personālam.

Laika posmā no 9. līdz 18.novembrim Saldus pamatskolas direktores vietniece IT jautājumos, informātikas skolotāja Dace Susekle un angļu valodas skolotāja Laura Ķevle piedalījās Erasmus+ kursos Boloņā, Itālijā, kur mācījās, kā integrēt jaunās tehnoloģijas izglītībā un kā mācīt valodas mūsdienu digitālajā laikmetā. Iegūta vērtīga pieredze un jaunas zināšanas par tīmekļa platformām, lietotnēm un IT risinājumiem, lai mācību procesu padarītu mūsdienīgu, motivējošu un inovatīvu. Pēc mobilitātes novadītas praktiskas meistarklases Saldus pamatskolas pedagogiem digitālo kompetenču pilnveidei.

Izstaigāta skaistā Boloņas pilsēta, pabūts Florencē, nobaudīti tradicionālie itāļu ēdieni –  pica, pasta un gelato.

Detalizēta informācija par kursiem Boloņā šeit.