Virtuālā realitāte ienāk arī skolā

Saldus pamatskolas vecāku biedrība “SaPa 1904” atver durvis uz Eiropas pieredzi caur 3 D brillēm, jo saņemtas 3-d brilles Leader projekta īstenošanai.

19.septembra pēcpusdienā Saldus pamatskolā notika mācības pedagogiem un vecāku biedrības “SaPa 1904” biedriem, tika apgūtas 3D briļļu iespējas.

Sia Tomega pārstāvis stāstīja un rādīja, kā 3D brilles izmantot, kādas ir to iespējas un kā ar jaunajām tehnoloģijām palīdzēt dažādot un stiprināt sabiedrisko aktivitāšu piedāvājumu, kas vērsts uz bērnu un vecāku intelektuālo attīstību, zināšanu pilnveidi, izaugsmi, starppaaudžu saliedēšanos un lietderīgu, saturīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī iedzīvināt Eiropas pieredzi mūsu kopienā, kas varētu piesaistīt dažādu paaudžu iedzīvotājus.

Katrs praktiski izmēģināja, kā darbojas virtuālā realitāte un pārbaudīja, vai tā izklaidē vai izglīto, ieinteresē vai atklāj nezināmo. Divu stundu laikā mācību dalībnieki pabija gan kosmosā, gan Ēģiptē, gan operācijas zālē un daudzās citās iedomājamās un neiedomājamās vietās.

Caur 3D brillēm varam ieraudzīt realitātes citus skatu punktus!