Zinātņu diena

Zinātņu diena

2017. gada decembrī skolā viesojās Zinātkāres centrs ZINOO.

Nodarbība Kosmiskā ola: Ceļojums Visumā sastāv no vairākiem vienlīdz svarīgiem posmiem, bet svarīgākais — veiksmīga piezemēšanās. Komandas uzdevums ir no dotajiem materiāliem izveidot kosmisko zondi, kas spētu veiksmīgi piezemēties, saglabājot veselu “kosmonautu” – olu.

Nodarbība Gaisa raķetes: Nav noslēpums, ka nākotnē kosmosa nozare kļūs cilvēkiem arvien pieejamāka un nozīmīgāka. Tā aptvers un iesaistīs vairākas dzīves jomas, ne tikai raķešu būvi. Nodarbībā skolēni apguva raķešbūves pamatus un izveidoja paši savus papīra gaisa kuģus, ar kuriem sacensties lidojumā.

Nodarbība Gudrais plastilīns: Skolēni pārbaudīja ķīmisko vielu reakcijas, gatavojot paši savu gudro plastilīnu, kuru pēc nodarbības paturēja sev.

Pēc nodarbībām skolēni pulcējās skolas zālē uz dažādiem eksperimentiem.