Latvijas valsts simboli

Latvijas valsts simboli

Ar iniciatīvas “Latvijas skolas soma”  atbalstu Saldus pamatskolas 6.a klase apmeklēja  nodarbību “Latvijas valsts simbolika” Kapelleru namā.

Skolēni izgatavoja paši savas patriotiskās nozīmītes, izspēlēja spēli ar teiku par Saldus rašanos.

Uzzinājām daudz jaunu lietu par Latvijas karoga lietošanas noteikumiem, piemēram, kā pareizi jāizliek Latvijas karogs. Uzzinājām jaunas lietas arī par Latvijas ģērboņiem. Uzzinājām, ka arī Latvijas karogā ir iesaistīta matemātika.

Iepazinām Latvijas valsts simbolus un to pielietojumu. Iepazinām Saldus simbolus un teiku par Saldu.

Mūsu atziņas: Lietderīgi pavadīts laiks, gatavojot savu svētku nozīmīti ar Latvijas simboliku. Kaut arī mēs zinājām par Latviju daudzas lietas, bet bija arī lietas, par ko mēs nezinājām. Uz šādu pasākumu labprāt aizietu vēlreiz. Visi ieguvām ar jaunas zināšanas. Latvijas simboli ir jāzina ikvienam iedzīvotājam un ar lepnumu tie jānēsā.

Informāciju sagatavoja Megija Zeiberga un Keita Āmare.