Pašpārvalde

Skolas pašpārvaldes prezidente — Annija Žunda

Skolas pašpārvaldes viceprezidente — Alise Strautāre

Pašpārvaldes sanāksmes notiek 2 reizes mēnesī, otrdienās, plkst. 08:10 22.kabinetā pie skolotājas Daces Susekles. Nepieciešamības gadījumā pašpārvaldes sanāksmes var notikt arī citos laikos.

Pašpārvaldei ir savs reglaments, kas pieņemts pašpārvaldes sanāksmē un ko apstiprinājusi skolas direktore.

Pašpārvaldē darbojas skolēni no 5. līdz 9. klasei.

Annija Žunda

Moto – ja grib, tad var visu.

Par mani

Mācos 9.a klasē, iepriekšējā mācību gadā absolvēju Saldus mūzikas skolu, brīvajā laikā dziedu korī «Ameno» un esmu brīvprātīgā Saldus novadā. Labprāt iesaistos dažādos projektos, esmu draudzīga, izpalīdzīga, komunikabla.

Mans mērķis ir ieviest skolā dažādus jaunumus un ar savu ieguldīto darbu popularizēt skolu! Vēlos, lai skolēni un skolotāji uz skolu dodas ar prieku!

Intereses

Patīk spēlēt volejbolu gan telpās, gan pludmalē, jau devīto gadu spēlēju klavieres mūzikas skolā, ļoti patīk ceļot un izzināt pasauli, patīk dziedāt korī. Mīlu suņus, it īpaši mopšus, labprāt iesaistos brīvprātīgo darbā.

Alise Strautāre

Moto – Tu nevari uzlikt robežas visam. Jo vairāk tu sapņo, jo tālāk tu tiec. (Maikls Felpss, peldētājs)

Par mani

Esmu aktīva, sabiedriska. Labprāt vadu pasākumus. Brīvo laiku patīk pavadīt ar draugiem, maziem bērniem, plānot turpmāko laiku.

Mans mērķis

Vēlētos ieviest jaunu ideju par uzstāšanos ārpus skolas. Iesaistīties, cik vien iespējams. Izteikt piedāvājumu, ideju par popielu.

Intereses

Man patīk plānot savu nākotni.

Patīk sportot, piedalīties, organizēt pasākumus.

Iesaistīties dažādās aktivitātēs, projektos, konkursos, brīvprātīgajā darbā.

Madara Nīkrence

Moto – Dzīve ir ļoti vienkārša, bet mēs to padarām sarežģītu.

Par mani

Es mācos 7.a klasē. Man skolā ļoti patīk, jo šeit var daudz iemācīties un pavadīt laiku ar draugiem.

Mans mērķis – pašpārvaldē vēlētos realizēt jaunas domas, atbalstīt skolu dažādos pasākumos.

Intereses

Jau 5.gadu apmeklēju mūzikas skolu, mācos saksafonu un klavierspēli. Brīvajā laikā pēc iespējas vairāk nodarbojos ar sportu, ļoti patīk amerikāņu futbols.

Kristaps Tože

Moto – Nekad nepadodies!

Par mani

Esmu mērķtiecīgs un jautrs! Nekad nepadodos. Mana ikdiena ir noslogota- apmeklēju dažādas nodarbības, lasu, pildu mājas darbus, kā arī palīdzu ikdienas darbos ģimenē.

Mans mērķis – Pirmkārt, daudzveidīgāku pusdienu klāsta piedāvājumu tiem skolēniem, kuri stāv rindas beigās. Otrkārt, Ziemassvētkos noorganizēt diskotēku.

Intereses

Mani interesē ģitārspēle, teniss un svešvalodas. Man patīk apmeklēt citas valstis.

Patriks Daubaris

Moto – Take it easy!!!

Par mani

Esmu jautrs un draudzīgs 5.a klases skolēns. Esmu arī zinātkārs un atvērts visam jaunajam.

Mans mērķis – vēlos, lai skolā uzlabojas draudzība un sadraudzība ar citām skolām Latvijā un citur pasaulē!

Intereses

Interesē sports. Nodarbojos ar basketbolu un florbolu. Mans hobijs ir ceļošana, esmu jau bijis 10 dažādās valstīs! Vēlos apgūt pēc iespējas vairāk valodu!

Oskars Homanis

Moto – Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties. (Zenta Mauriņa)

Par mani

Man ir 11 gadi un es mācos 5.a klasē. Trenējos džudo un mācos Saldus mūzikas skolā.  Nodarbojos ar klinšu kāpšanu Novadnieku pagastā.

Mans mērķis – vēlētos ieviest vairāk sporta aktivitāšu.

Intereses

Man patīk nodarboties ar sportu – trenējos klubā „Džudo Saldus”, kā arī apmeklēju Klinšu kāpšanas treniņus. Bieži piedalos sacensībās. Brīvajā laikā piedalos dažādās aktivitātēs dabā – izdzīvošanas skolā.

Evelīna Zusta

Moto – Izvirzi mērķi un sasniedz to!!!

Par mani

Es esmu 5.a klases skolniece. Papildus apgūstu zīmēšanas prasmes Saldus mākslas skolā. Mācībās labāk padodas angļu valoda. Esmu komunikabla un patīk piedalīties ārpusklases pasākumos.

Mans mērķis – vēlos uzlabot attiecības starp mazo un lielo klašu skolēniem. Vēlos aktīvi piedalīties skolas dzīves organizēšanā, pārstāvēt skolēnu intereses un uzlabot skolēnu mācīšanās apstākļus.

Intereses

Ceļošana, zīmēšana, sporta aktivitātes un ziemas peldēšana.

Eduards Povšaks

Moto – Mazs cinītis gāž lielu vezumu.

Par mani

Es mācos 5. klasē. Man patīk sportot un aktīvi darboties. jau 5 gadus spēlēju hokeju. Daudz runāju un izsaku savas domas. Stundās strādāju tā, lai atzīmes ir labas un gūtu jaunas zināšanas. Labprāt ceļoju un nākotnē gribētu aizceļot uz Maltu.

Mans mērķis – piedalīties skolas aktīvajā dzīvē.

Intereses

Mani interesē hokejs, un es arī ar to labprāt nodarbojos.

Paula Šteina

Moto – Cīnies par to, kam tici!

Par mani

Mācos 5a klasē. Šogad pirmo reizi darbošos skolēnu pašpārvaldē. Man patīk gan sports, gan dejošana, gan mūzika. Labprāt organizēju pasākumums, kas veicina skolēnu draudzību un izglītošanos.

Mans mērķis – iesaistīties skolas un ārpusskolas projektos, pārstāvēt klases un skolas intereses, piedalīties skolas vides uzlabošanā, organizēt izglītojošus pasākumus (piem. DROŠĪBAS DIENAS kopā ar Skolas padomi).

Intereses

Volejbols, dejošana, mūzika, ceļošana, kultūras pasākumi.