POP ielā triumfē 8.b klase

POP ielā triumfē 8.b klase

7. martā skolā norisinājās sen nebijis pasākums – POPiela un Talanti. To vadīja 8.b klases meitenes – Elizabete un Alise. Par muzikālo kvalitāti, gaismām un skaņas tehniku atbildēja skolas dīdžeji – Valters, Bruno un Robins. Skolēnus un vecākus pārsteidza un iepriecināja skolotāju priekšnesums – dziesma “Mazcenas mobilais”. Galveno balvu jeb 1.vietu dalīja 2 klases – 4.b klase ar dziesmas “Fizikas skolotājs”improvizāciju un 8.b klase ar leģendārās grupas Queen priekšnesumu. 2. vietā ierindojās 4 klases:  1.b klase ar “BabyShark”, 1.a klase ar “10 little monkeys”, 2.a klase ar “Neskaties pulkstenī”, 3.a klase ar “Waka, Waka”. 3.vietā ierindojās 8.a klases priekšnesums “Reigani”. Talantos Grand Prix ieguva Evika Ulmane un Patrīcija Anna Ozola ar dziesmu “Million Reasons”.

Skatītāju simpātijas balvu saņēma 8.b klase. 

Pēc POPielas vakars turpinājās. 5.-9. klašu skolēniem bija filmu vakars, ko organizēja skolēnu pašpārvalde. Skatījāmies filmu “Dvīņu slazdā”.