Projekta “Protu, varu, daru” aktivitātes septembrī

Projekta “Protu, varu, daru” aktivitātes septembrī

Saldus pamatskolas vecāku biedrība “SaPa 1904” 2021.gada 1.septembrī uzsāk īstenot projektu “Protu, varu, daru!”, projekta “Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riska jauniešu iesaiste jaunatnes iniciatīvu projektos” ietvaros.

 

 15. septembrī notika projekta grupas iepazīšana un projekta programmas izpēte. Nodarbības laikā skolēni nodefinēja veiksmīga cilvēka iezīmes, iepazinās viens ar otru, spēlēja dažādas iepazīšanās spēles, sadarbojoties komandā būvēja torņus. 

16. septembrī Saldus pamatskolas pagalmā iebrauca Ghetto Games busiņš. Sportiskās aktivitātes skolas sporta laukumā vadīja Ghetto Games pārstāvji, viņi arī iepazīstināja ar Ghetto Games Akadēmiju, kustības filozofiju un aktivitātēm.