Skolas tūrisma pārgājiens

Skolas tūrisma pārgājiens

27.maija saulainajā un vējainajā rītā pulcējāmies pie skolas, lai dotos kārtējā piedzīvojumā – skolas padomes vecāku organizētajā skolas tūrisma pārgājienā uz Sātiņu stadionu. Ceļš sākās pie skolas un veda pa Lielo ielu un tad pa šoseju līdz Sātiņiem. Ceļā par mūsu drošību rūpējās labākie – Saldus novada pašvaldības un Valsts policijas darbinieki. Viņu pavadībā jutāmies droši.

Stadionā pēc nelielas atpūtas pauzes sākas daudzveidīgas aktivitātes, kurās jānodarbina prāts, jāspēj sadarboties komandā, jābūt izveicīgiem un precīziem. Tiesnešu lomā šoreiz vecāki, Saldus un Brocēnu jauniešu mājas meitenes un 8.a klases skolēni. Stadionā par pasākuma dinamiskumu rūpējas skolas jaunie dīdžeji – Rainers un Renārs. Kamēr tiesneši skaitīja punktus un gatavoja nominācijas, 5.klases skolniece Arta ātri noorganizēja turpat uz vietas dejas – skolas Popielas atkārtojumu. Visi aizrautīgi dejoja līdzi, citi tālāk basketbola laukumā spēlēja bumbu, citi atpūtās uz soliņiem, katrs jutās brīvs un darīja to, kas patīk.

Aktivitātes noslēdzās ar pārsteigumu – skolotāju stafeti. Bērni malā ritmā sauca skolotāju vārdus un atbalstīja savējos. Tajā brīdī stadionā valdīja karsta gaisotne, jo katrs skolēns gribēja, lai viņu skolotājs uzvar.  

Apbalvošanā klases saņēma nominācijas, diplomus, vietas un divus ceļojošos kausus – šoreiz viens nonāca pie 2.a klases, bet otrs – pie 6.a klases. Katra klase dāvanā saņēma kliņģeri.

Pikniku – desiņu cepšanu uz īsu brīdi iztraucēja lietutiņš, taču drīz tas pārgāja un pasākuma noslēgumā varējām izkustēties deju skolotājas Kristīnes Bērziņas vadībā.

Sakām īpašu paldies mūsu skolēnu vecākiem, kuri nāca līdzi, vadīja aktivitātes, fotografēja, atveda inventāru, rūpējās par to, lai mūsu tūrisma pārgājiens noritētu bez aizķeršanās.

Paldies arī bērniem un skolotājiem par izturību. Šodien noieti vismaz 15 km.

Kopā mēs varam!