Zīmējumu teātris

Pie 1.-2. klašu skolēniem ciemojās ZĪMĒJUMU TEĀTRIS, profesionāls kamerteātris, kuru 2008. gadā dibināja režisors un aktieris Varis Klausītājs, ar izrādi “Vilks”. Bērni līdzdarbojās aktieriem, mūziķiem un māksliniecei. Izrādes gaitā tapa glezna, māksliniece to zīmēja paralēli attēlotajiem notikumiem. Izrādes beigās gleznu varēja papildināt ar savu zīmējumu arī skolēni. Aktieri iesaistīja bērnus rotaļās.

Izrāde “Vilks” sākās ar baltu un tīru telpu. Pēkšņi tajā sāka rotaļāties gleznotāja, mūziķis, aktrise un režisors. Skolēnu acu priekšā viņi spēlējās ar valodu un vārdiem, tautasdziesmām, mūziku, mīklām un brīnišķīgiem zīmējumiem, izstāstot neskaitāmus stāstus par vilku pelēci. Nepilnas stundas laikā baltā siena bija klāta krāsainām gleznām, telpu piepildīja mūzika un dažādi dzīvnieki, bet bērni tika aicināti uz skatuves zīmēt un spēlēties kopā ar aktieriem.