Iluzionisma teātrī – muzejā “Mystero”

Vairāku klašu skolēni attālināti piedalījās SIA International Show Production piedāvātajā virtuālajā ekskursijā tiešsaistē – Iluzionisma teātrī, muzejā “Mystero”.

“Mystero” muzeja apmeklējuma digitālā versija ir sanākusi ļoti interesanta, izzinoša, jautra un ar aktīvu skatītāju iesaistīšanu ieraksta skatīšanās laikā. Pirms skatīšanās katram bija jāsagatavo monētiņu, jo ekskursijas laikā būs iespēja apgūt arī interesantu burvju triku. Pilnīgā un daudzpusīgā informācija ir ļoti viegli uztverama, jo tiek pasniegta atraktīvā veidā.

Pirmoreiz klases bija  šāda veida  muzejā, mācījās trikus, iepazina  burvju mākslas vēsturi.

Lūk, dažas atziņas:

# uzzinājām, cik daudz nozīmē burvju māksla visā pasaulē;

# vēsture  ir pilna ar trikiem;

# triki ir ļoti seni;

# Latvijā arī bija un ir  slaveni burvju mākslinieki;

# redzējām triku rādīšanas  komplektu;

# mēs iemācījāmies jaunus trikus, īpaši ar monētu;

# konstatējām, ka ir jābūt labām zināšanām fizikā un jābūt ļoti precīziem;

# muzejs šķiet ļoti interesants, vēlētos aizbraukt klātienē un apskatīt visu tuvāk;

# man patika uzzināt par latviešu burvju māksliniekiem;

# vislabāk patika stāsts par Hudini un rādītie burvju triki.

Skolēni arī paši mācījās trikus un rādīja, kā tas izdevies.

Triks 1

triks2