Sporta sacensības

2023./2024.m.g.

Panākumi florbola sacensībās.

1.vieta 8.-9.klašu grupā meitenēm. Komandā spēlēja – Vanesa Kārkliņa, Karīna Albīne, Una Žerebcova, Annija Anna Birziņa, Viktorija Leimane, Katrīna Karlevica, Evelīna Glāziņa, Kristiāna Albīne, Eva Knūta, Evelīna Balgalve.
2.vieta 6.-7.klašu grupā. Komandā spēlēja – Renārs Zadovskis, Viesturs Vasiļevskis, Sebastians Miezītis, Kārlis Gorbunovs, Gustavs Jānis Neilands, Kristers Rozītis, Ralfs Kinstlers, Toms Sviķis, Ernests Dēnavs, Kristers Tīrelis.
4.vieta 8.-9.klašu grupā zēniem. Komandā spēlēja – Rainers Berģis, Kristiāns Dziedātājs, Patriks Grots, Rainers Želvis, Ralfs Reimartus, Edgars Reiss, Dāvis Celms, Artūrs Beiers, Valters Liģeiķis.

2022./2023.m.g.

2.semestris iesācies ar sacensībām basketbolā.

Saldus novada sacensībās basketbolā 3.-5.klašu grupā Saldus pamatskolas zēnu komanda ieguva 2.vietu, bet meiteņu komanda – 3.vietu.

Meiteņu komandā spēlēja – Vika Polenčuka, Kate Brikmane, Anete Krūmiņa, Laura Šteinberga, Adriana Kļimoviča, Justīne Dubulta, Annija Reimartus, Linda Altena.
 Zēnu komandā spēlēja – Viesturs Vasiļevskis, Aleksandrs Raljans, Kristians Ozols- Šnē, Ralfs Kinstlers, Matīss Pūce, Emīls Būda, Gustavs Svilāns.

Saldus novada sacensībās basketbolā 6.-7.klašu grupā Saldus pamatskolas zēnu komanda ieguva 1.vietu, bet meiteņu komanda izcīnīja 3.vietu.

Zēnu komandā spēlēja – Ralfs Ozols, Rainers Čunka, Sebastians Miezītis, Gustavs Jānis Neilands, Kristers Rozītis, Kārlis Gorbunovs, Rio Putāns, Renārs Zadovskis, Edgars Reiss, Artūrs Beiers.
Meiteņu komandā spēlēja – Beāte Hertele, Katrīna Krūmiņa, Kristiāna Albīne, Karīna Albīne, Aleksa Slīpiņa, Evelīna Tunēna, Megija Melbikse.

Saldus novada skolu sacensībās basketbolā 1.vieta meiteņu un zēnu komandai.

Zēnu 2. komanda krāja pieredzi un ieguva 5.vietu.

Meiteņu komandā spēlēja – Evelīna Balgalve, Eva Knūta, Viktorija Leimane, Una Žerebcova, Evelīna Glāziņa, Katrīna Karlevica, Annija Anna Birziņa, Līva Hermane.
Zēnu 1.komandā spēlēja – Edžus Krūmiņš, Reinis Gustavs Čukna, Markuss Brūveris, Rihards Sergējevs, Aleksis Brinčiks, Rūdis Banzens, Patriks Daubaris.
2.komandā – Alens Jakševics, Patriks Ķēpulis, Inguss Burke, Toms Pūce, Markuss Pūce, Rainers Želvis, Kristers Ernests Brikmanis, Ralfs Reinis.

Kopsavilkumu par mācību gada sasniegumiem skatīt šeit.

2022./2023. m.g.

Saldus pamatskolas skolēni  ne tikai piedalījušies sacensībās, bet arī veikuši tiesnešu pienākumus:

LR skolēnu spartakiādē vieglatlētikas kausā – Patriks Daubaris, Kristers Ernests Brikmanis, Reinis Gustavs Čukna, Markuss Pūce, Rūdis Banzens, Edžus Krūmiņš, Paula Šteina, Evelīna Zusta, Patrīcija Anna Ozola, Līva Hermane, Megija Zeiberga, Anna Pumpura, Diāna Ābelniece.

Veiklo stafetēs – Paula Šteina, Evika Ulmane, Patrīcija Anna Ozola, Megija Zeiberga, Keita Āmare, Edžus Krūmiņš, Patriks Daubaris, Kristers Ernests Brikmanis, Reinis Gustavs Čukna, Oskars Homanis, Elans Balgalvis.

Kopsavilkumu par Saldus pamatskolas skolēnu sasniegumiem novadā 1.semestrī skatīt šeit.

2019./2020. m.g.

Saldus pamatskolas skolēni Saldus un Brocēnu novada sacensībās izcīnījuši 24 godalgotas vietas: 11 pirmās vietas, 8 otrās vietas, 5 trešās vietas, 2 ceturtās vietas.

1.semestrī Veiklo stafetēs novadā 1.vieta, Kurzemē – 3.vieta, LR  – 4.vieta.

Kopsavilkums par sacensībām šeit:

1.semestrī

2.semestrī.

2019./2020. m.g.

Saldus pamatskolas audzēkņi šogad sacensībās izcīnījuši 11 pirmās vietas, 8 otrās vietas, 5 trešās vietas, 2 ceturtās vietas. Pārstāvējuši skolu Kurzemes reģionā un Latvijā.

Kopsavilkums par sacensībām: sports_2020

Informāciju apkopoja sporta skolotāja Lāsma Rumpe.

2018./2019. m.g.

Kopsavilkums par sacensībām: 1.semestris.

Kopsavilkums par sacensībām: 2.semestris.

4.vieta basketbolā

LR skolēnu spartakiādē basketbolā līdzvērtīgā cīņā skolas meiteņu komanda ierindojās 4.vietā.

Komandā spēlēja Rēzija Grēta Čukna (6.a), Elvisa Prudskaja (6.b), Dženifera Rieksta (7.b), Līva Hermane (5.b), Sofija Kaļmuka (7b), Jasmīna Dmitrijeva (7.b), Melisa Dīķe (7.a), Alise Brinčika (6.a).

2. VIETA NBA JUNIORU LĪGĀ

Saldus pamatskolas 4.-5. klašu komanda NBA junioru līgas sacensībās basketbolā piektdien, 22. februārī, izcīnīja 2.vietu.Spēle notika “Arēnā Rīga”. Komandai līdzi devās līdzjutēji – klasesbiedri, skolotāji un vecāki. Lepojamies ar augsto sasniegumu!Liels paldies sporta skolas trenerim Gintam Friķim par atbalstu!

Sasniegumi sportā 2016./2017. m.g. valsts mērogā

1. vieta Latvijas Republikas skolēnu finālsacensībās basketbolā Ventspilī 2005.-2007. g. dzimušām meitenēm. Komandas dalībnieces un foto skatīt šeit. Komandu cīņas tabulu skatīt šeit.

4. vieta Latvijas Republikas skolēnu finālsacensībās basketbolā Ventspilī 2005.-2007. g. dzimušiem zēniem. Komandu cīņas tabulu skatīt šeit.

4. vieta  Latvijas Republikas skolēnu spartakiādes finālā basketbolā Daugavpils novadā 2003.-2005. g. dzimušiem zēniem. Komandas dalībnieku saraksts un skolotājas Lāsmas Rumpes komentārs šeit.

Sasniegumi sportā 2016./2017. m.g. Saldus novadā

Sporta skolotājas Lāsmas Rumpes apkopotā informācija par sporta sacensību sasniegumiem novadā 1.semestrī.

Sasniegumi sporta sacensībās 2012./2013. m.g.

Sasniegumi sporta sacensībās 2013./2014. m.g.

Sasniegumi sporta sacensībās 2014./2015. m.g.

Sasniegumi sporta sacensībās 2015./2016. m.g.