Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļas pasākumi Saldus novadā.

8.oktobrī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Saldus vidusskolā pasākums 7.-9. klašu skolēniem Tavs karjeras skrejceļš. Aktivitātes apraksts: Vai apzinos savas karjeras vadības prasmes un to pielietojumu turpmākajā dzīvē? K- komandas darbnīca un profesiju darbnīcas. Paralēli bērni dodas uz virtuālās realitātes “laika mašīnu” busiņā. Pasākumā piedalās 18 skolēni no skolas, kuri uzvarēja domrakstu konkursā “Mana dzīve pēc 20 gadiem”.

9.oktobrī no plkst. 10:00 līdz 12:00 Saldus JIC Šķūnis pasākums 1.-6. klašu skolēniem Tavs karjeras skrejceļš sākumskolā. Aktivitātes apraksts: Kā veidot savu karjeru jau sākumskolā? Profesiju darbnīcas ar iespēju iepazīt dažādas profesijas, darbojoties praktiski. Pasākumā piedalās 38 skolēni no skolas, kuri  uzvarēja radošo darbu un domrakstu konkursā “Mana nākotnes profesija”.

11. oktobrī 9.klašu skolēniem no plkst. 13:00 līdz 15:00 profesiju trasīte Saldus tehnikumā.

Karjeras nedēļā skolā.

8.oktobrī 1.-4. klašu skolēniem nodarbības “Skats caur stiklu”, kuru laikā skolēni iepazīsies ar stikla pūtēju profesiju, vēros paraugdemonstrējumus un varēs izmēģināt stikla pūtēja darba specifiku. Pasākums notiek ar ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.

10. oktobrī 5.-6. klašu skolēniem konkurss par karjeru “Zini vai mini”.

Klašu audzinātāju stundās tēmas par karjeru, veiksmes stāsti un citas ārpusstundu neformālas aktivitātes par tēmu “Karjera”.