Konkursi

2022./2023. m.g.

1.pakāpes diploms 5.-9. klašu ansamblim Vokālās mūzikas konkursā “Balsis” Saldus novadā.

Augstākās pakāpes diploms 5.-9. klašu ansamblim Vokālās mūzikas konkursā “Balsis” Kurzemē. Skolotāja Iveta Logina.

Bērnu un jauniešu mākslas darbu konkursā „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi” Kurzemes zonā 1.pakāpes diploms 9.klases meiteņu Danielas Andersones un Samantas Gārnes darbam ”Dziesmu svētku baudītāji”, darbs izvirzīts uz valsts kārtu Rīgā. 2.pakāpes diploms 6.klases skolnieces Elīnas Čekanauskas darbam “Pampāļu koris”. Skolotāja Dace Eglīte-Zīrupa.

Vizuāli, vizuāli plastiskās, vides un radošās industrijas mākslas darbu konkursā “Kad ar vienu dzīvi ir par maz” 2.vieta – Lāsma Liepa, 3.vieta – Elizabete Vitte, Kyma Mariia Ivaschyshyna,  Pateicība: Elza Elizabete Rumba, Amanda Vilka, Anna Pumpura, Samanta Gārne, Daniela Andersone. Skolotāja dace Eglīte-Zīrupa, Ilze Sīle.

Skolēnu pētniecisko darbu lasījumi Saldus novadā: 1.pakāpes diploms– Alise Vasiļevska, Jānis Rieksts, Annija Birziņa. 2.pakāpes diploms – Eva Knūta, Evelīna Glāziņa, Artis Novicāns, Miks Zariņš.

2021./2022.m.g.

Starptautisks Daiļlasīšanas konkurss «Русское слово на Тихом океане».

2021.gada decembra konkursā, krievu valodas skolotājas Aijas Fedotovas mudināta, piedalījās 8.b klases skolniece Kyma Mariia Ivaschyshyna. 81 skolēna konkurencē Kimas izvēlētais R. Paustovska dzejolis par dzimteni ieguva nomināciju „Skatītāju simpātija”.

Apsveicam Kymu un skolotāju ar panākumiem.

Tiešraides ieraksts pieejams šeit skaties šeit.

Konkursā piedalījas dalībnieki no 15 valstīm.

2018./2019. m.g.

1.pakāpes diploms (44,89 p.) Vokālās mūzikas konkursā “Balsis” Saldus novadā skolas 5.klašu ansamblim. Ansambļa vadītāja – mūzikas skolotāja Iveta Logina. 2. pakāpes diploms konkursā “Balsis” Kurzemē.

Augstākās pakāpes diploms (45,34 p.) Latvijas izglītības iestāžu koru konkursā, gatavojoties XII  Latvijas jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Saldus novada skolu koru konkurencē. Skolotāja Iveta Logina.

1.vieta Brocēnu četrcīņā 9.a klases komandai.

Komandā startēja Annija Žunda, Anna Mētere, Diāna Lasmane, Ralfs Donis.

Pateicība 9.b klases komandai.

Komandā startēja Agnese Štencele, Laura Bruže, Daniela Danenbergsone, Mairis Kraiņevs.

2.vieta individuālajā konkurencē Agnešei Štencelei.

Skatuves runas konkursā Saldus novadā pirmās pakāpes diplomus saņēma Diāna Ābelniece, Arta Šteina, Rainers Čunka, Nikola Šilberga, Madara Zadovska. Otrās pakāpes diploms  Evelīnai Tunēnai, Līvai Kristianai Isadai, Sofijai Kaļmukai.

Starpnovadu krievu valodas izteiksmīgās runas konkursā 3.pakāpe Montai Januševskai un Danielai Danenbergsonei (9.kl.).

2021./2022.m.g.

Starptautisks Daiļlasīšanas konkurss «Русское слово на Тихом океане».

Apsveicam Kymu un skolotāju ar panākumiem.

Tiešraides ieraksts pieejams šeit skaties šeit.

Konkursā piedalījas dalībnieki no 15 valstīm.

2018./2019. m.g.

1.vieta Brocēnu četrcīņā 9.a klases komandai.

Komandā startēja Annija Žunda, Anna Mētere, Diāna Lasmane, Ralfs Donis.

Pateicība 9.b klases komandai.

2.vieta individuālajā konkurencē Agnešei Štencelei.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

2017./2018. m.g.

Brocēnu četrcīņā Saldus pamatskolas 9. klases komandai 1. vieta. Komandā startēja Paula Strautmane, Katrīna Leila Zvejniece, Sandis Augustāns, Roberts Košuks. Individuālajā konkurencē starp 80 dalībniekiem Paulai Strautmanei 4. vieta. Skolēnus sagatavoja skolotāja Ruta Tuča.

2016./2017. m.g.

Spēka un gudrības pasākums “Jauniešu diena Oskara Kalpaka muzejā”. Skolas 9. klases komandai “M.U.R.R.” (Raivita Koreņika, Monta Geriņa, Rihards Miķelsons, Uvis Strazdiņš) 1. vieta.

2015./2016. m.g.

Oskara Kalpaka piemiņai veltītajā karavīru dziesmu konkursā O. Kalpaka muzejā sestdien, 17. oktobrī, “Gatavs biju karavīrs 2015” mūsu skolas 3. klases skolēni Tomass un Dāvis Žentiņi ieguva Atzinību. Paldies Līnai melbārdei un Agatei Paštorei par muzikālo pavadījumu. Konkursam bērnus sagatavoja mūzikas skolotāja A. Priediņa.

2014./2015. m.g.

Skatuves runas konkursā Saldus novadā piedalījās 7 mūsu skolas skolēni. Trīs no viņiem – Annija Strikmane (1.a kl.), Krists Celms (4.b kl.) un Madara Druvaskalna (8.a kl.) – tika uz otro kārtu.

Saldus novada daiļlasītāju konkursā krievu valodā Liepājas 12. vsk. nominācijas saņēma Madara Druvaskalna, Krista Kristiana Koreņika (8.a kl.), Samanta Plīta (8.b kl.); pateicība – Sindijai Kinstlerei (8.b kl.).