Konkursi

2018./2019. m.g.

Brocēnu četrcīņā Saldus pamatskolas 9.a klases komandai 1. vieta. Komandā startēja Annija Žunda, Anna Mētere, Diāna Lasmane, Ralfs Donis. 9.b klases komandai Pateicība un 6.vieta. Komandā startēja Agnese Štencele, Laura Bruže, Daniela Danenbergsone, Mairis Kraiņevs. Individuālajā konkurencē Agneše Štencele izcīnīja 2.vietu.

2017./2018. m.g.

Brocēnu četrcīņā Saldus pamatskolas 9. klases komandai 1. vieta. Komandā startēja Paula Strautmane, Katrīna Leila Zvejniece, Sandis Augustāns, Roberts Košuks. Individuālajā konkurencē starp 80 dalībniekiem Paulai Strautmanei 4. vieta. Skolēnus sagatavoja skolotāja Ruta Tuča.

2016./2017. m.g.

Spēka un gudrības pasākums “Jauniešu diena Oskara Kalpaka muzejā”. Skolas 9. klases komandai “M.U.R.R.” (Raivita Koreņika, Monta Geriņa, Rihards Miķelsons, Uvis Strazdiņš) 1. vieta.

2015./2016. m.g.

Oskara Kalpaka piemiņai veltītajā karavīru dziesmu konkursā O. Kalpaka muzejā sestdien, 17. oktobrī, “Gatavs biju karavīrs 2015” mūsu skolas 3. klases skolēni Tomass un Dāvis Žentiņi ieguva Atzinību. Paldies Līnai melbārdei un Agatei Paštorei par muzikālo pavadījumu. Konkursam bērnus sagatavoja mūzikas skolotāja A. Priediņa.

2014./2015. m.g.

Skatuves runas konkursā Saldus novadā piedalījās 7 mūsu skolas skolēni. Trīs no viņiem – Annija Strikmane (1.a kl.), Krists Celms (4.b kl.) un Madara Druvaskalna (8.a kl.) – tika uz otro kārtu.

Saldus novada daiļlasītāju konkursā krievu valodā Liepājas 12. vsk. nominācijas saņēma Madara Druvaskalna, Krista Kristiana Koreņika (8.a kl.), Samanta Plīta (8.b kl.); pateicība – Sindijai Kinstlerei (8.b kl.).