Zelta, sudraba un bronzas liecības

Sasniegumi mācību darbā 2017./2018. mācību gadā (4.-9. klase)

Zelta atzinība

vidējā atzīme gadā ir vismaz 8,5 balles un ir ne vairāk kā divi 7 kādā no mācību priekšmetiem

4.a: Diāna Ābelniece, Keita Āmane, Oskars Homanis;
4.b: Elīza Bierande, Evika Ulmane, Patrīcija Andersone
4.c: Markuss Brūveris, Eduards Povšaks;
5.a: Agnese Raude, Vendija Saračinska, Alise Brinčika, Ralfs Celitāns, Valters Donis, Robins Rumpis;
5.b: Arvis Jansons, Elvisa Prudskaja, Madara Zadovska;
6.a: Dženifera Marta Jarašuna;
6.b: Denīze Dēnava, Sofija Kaļmuka, Ņikita Auziņš, Dženifera Rieksta;
7.a: Līna Kārkliņa
8.a: Diāna Lasmane, Līna Kristiāna Melbārde;
8.b: Daniela Danenbergsone, Agnese Štencele;
9.: Paula Strautmane, Katrīna Leila Zvejniece, Una Šlisere;

Sudraba atzinība

mācību gadu beidzot nav neviena 6, vai arī ir viens 6 kādā no mācību priekšmetiem, bet vidējā atzīme virs 8 ballēm

4.a: Elans Balgalvis, Patriks Daubaris, Anna Pumpura, Annija Strikmane, Megija Zeiberga, Evelīna Zusta, Samanta Gārne, Alens Jakševics, Paula Šteina
4.b: Edžus Krūmiņš, Annija Malberga, Daniela Andersone
4.c: Līva Hermane, Fricis Kohas, Glorija Patrašanu, Marks Daniels Upenieks
5.a: Bruno Brauns, Rēzija Grēta Čukna, Paula Irbe
5.b: Kitija Kinstlere
6.a: Sibilla Šterna, Kristaps Tože;
6.b: Kitija Kravinska, Kristers Čunka, Mia Balandīna;
7.a: Alise Strautāre, Patrīcija Pēlmane;
7.b: Kurts Štengels
8.a: Arabella Briška, Annija Žunda, Anna Mētere;
8.b: Karīna Keita Koreņika;

Bronzas atzinība

mācību gadu beidzot nav vairāk par diviem 6 kādā no mācību priekšmetiem

4.a: Reinis Gustavs Čukna
4.b: Loreta Krinkela, Amanda Manavicka
4.c: Aleksis Brinčiks, Helēna Līna Pļuska, Elizabete Elīza Rulle, Alise Zajarska
5.a: Rodžers Lasmanis, Liliāna Reinholde, Roksana Marija Laptedulče, Miks Šķēdnieks, Herberts Pauls Eisulis, Krista Kristiāna Čukna;
5.b: Estere Bērtule, Nikijs Kurpenieks, Kate Blūma, Monta Butkeviča, Emīls Griķis
6.a: Mārtiņš Cālītis, Rainers Stepans, Daniela Ulmane;
6.b: Roberts Vītols, Rebeka Našeniece;
7.a: Beāte Emija Brūvere, Poļina Fedotova, Diāna Baburina;
7.b: Anete Estere Stepēna
8.a: Ralfs Donis, Alise Rorbaha, Jānis Zaķis;
9.: Kristaps Hļevickis

Centības balva

mācību darba vidējais vērtējums salīdzinot ar 1.semestri palielinājies par 0.5 ballēm

5.b: Emīls Griķis
6.a: Klāra Albine, Roberts Andris Jarašuns, Helmuts Vēza
6.b: Mia Balandīna, Elizabete Treija, Rebeka Našeniece
7.b: Olafs Ābele
8.b: Ivo Jurčs
9.: Agnese Berce, Elvijs Bērziņš, Kristaps Hļevickis, Lauris Jansons, Markuss Mehaņikovs, Reičela Rumba, Kristena Sproģe