Sporta sacensību rezultāti

Esam paspējuši piedalīties vairākās sporta sacensībās un guvuši ļoti labus rezultātus!

Rudens krosa stafetes

1.vieta 3.-5.klašu grupā zēnu 2.komandai – Ralfs Ozols, Toms Sviķis, Sebastians Miezītis, Gustavs Jānis Neilands.

2.vieta zēnu 1.komandai – Artūrs Beiers, Edgars Reiss, Rio Putāns, Renārs Zadovskis.

1.vieta 8.-9.klašu grupā meitenēm – Elvisa Prudskaja, Jasmīna Dmitrijeva, Denīze Dēnava, Sofija Kaļmuka.

3.vieta zēniem- Krists Retigs, Toms Sarģelis, Gustavs Pluģis, Vestards Strautāre.

2.vieta 3.-5.klašu grupā meitenēm – Rēzija Rupeika, Evelīna Tunēna, Karīna Albīne, Kristiāna Albīne; 6.-7.klašu grupā meitenēm – Eva Knūta, Evelīna Balgalve, Evelīna Glāziņa, Una Žerebcova; 6.-7.klašu grupā zēniem – Rihards Sergējevs, Edžus Krūmiņš, Jānis Rieksts, Kristers Ernests Brikmanis.

3.vieta 6.-7.klašu grupā jauktajai komandai – Megija Zeiberga, Katrīna Karlevica, Ralfs Reimartus, Arturs Raljans.

LR 74.skolēnu spartakiādē vieglatlētikas kauss

5.vieta 8.-9.klašu grupā  – Artūrs Virts, Arvis Jansons, Rainers Koreņiks, Aksels Januševskis, Robins Rumpis, Rainers Pocjus.

Skolēni ieguva pieredzi arī sacensību tiesāšanā šķēpa mešanā un tāllēkšanā.

Futbols

3.vieta 9.klašu grupā – Rodžers Lasmanis, Kristians Cābulis, Raivis Čekanausks, Rainers Pocjus, Emīls Griķis, Robins Rumpis, Rainers Koreņiks, Ralfs Cābulis, Kristaps Kaļmuks, Mārtiņš Cālītis.

4.vieta 6.- 7. klašu grupā.