Samsung skola nākotnei

Padomnieku grupas vērtējumu par dalībskolām varat lasīt šeit.

Mūsu skolas direktore Dace Balandīna un 3 skolotājas – Dace Susekle, Linda Kuskova, Dace Neizaka – iesniedza projektu “Samsung skola nākotnei”. No 117 skolām esam 20 skolu vidū, kuras iekļuvušas otrajā kārtā. Skolas komanda piektdien, 30. janvārī, savas idejas aizstāvēja intervijā Latvijas Universitātē. 3. februārī saņēmām ziņu, ka esam to 10 skolu skaitā, kuras tikušas šajā projektā.

Mācības programmā notiks no 2015. gada februāra līdz maijam. Mācību laikā skolu komandas piedalīsies iedvesmas braucienos uz kaimiņvalstīm un tiksies ar erudītiem un spilgtiem cilvēkiem. Katrai komandai būs mentors, kurš palīdzēs skolai noteikt tās problēmu, kas ietekmē skolēnu sasniegumus un izstrādāt pārmaiņu plānu, lai atrastu tai vislabāko risinājumu. Komanda, kas mācību gaitā demonstrēs labāko sniegumu, balvā saņems 10 000 eiro jaunākajām Samsung tehnoloģijām savai skolai.

Izaicinājums

Mācības

Mācību stundas

Pedagogu aptauja